Szkoła pływania

Zastanawiałeś się kiedyś co twoje dziecko, ty lub twoi znajomi będziecie robili w przyszłości?
Czy Umiejętność pływania może być przydatna?
Pływanie jest to umiejętność poruszania się w wodzie.
„Starożytni umiejętność pływania stawiali na równi z umiejętnościami pisania i czytania.”
Dzięki pływaniu osiągniesz więcej niż Ci się wydaje.

Pływanie to doskonały relaks w wodzie ale również zdrowy styl życia. Dzięki umiejętnościom pływania możesz robić nowe rzeczy, spotykać nowych ludzi i wspólnie odwiedzać nowe miejsca. Dzięki pływaniu korygujesz wady postawy, poprawiasz sprawność fizyczną oraz oraz zwiększasz wydolność organizmu. Gdy zaczniesz dobrze pływać możesz zapisać się na kursy ratownictwa wodnego i zdobyć prestiżowy zawód Ratownika WOPR, możesz startować na wyższe uczelnie takie jak Akademie Wychowania Fizycznego, Akademię Morską czy Akademię Medyczną gdzie umiejętność pływania jest jednym z podstawowych warunków przyjęcia na w/w uczelnie. A może chcesz zostać nurkiem zawodowym i wykonywać prace podwodne? Może myślałeś o pracy w jednostce wodnej Policji lub Straży Pożarnej? A może po prostu chcesz zostać słynnym sportowcem lub zapisać się na kurs żeglarski lub motorowodny?

Nieważne jaki jest twój cel, ważne byś brał z życia to co chcesz !
Mr Jacques – nauka i doskonalenie pływania, 
Nauka i doskonalenie pływania skierowane jest dla dzieci od lat 5 , młodzieży oraz osób dorosłych . Zarówno dla pragnących nauczyć się pływać, początkujących jak i dla tych, którzy pragną poprawić technikę pływania lub własne osiągnięcia.

DZIECI

Zajęcia dla dzieci odbywają się raz w tygodniu we wtorki na małym basenie przy Pływalni Delfin Włocławek. Grupy podzielone są pod względem umiejętności. Dzieci które opanuję odpowiednie umiejętności dla danej grupy awansują do grup bardziej zaawansowanych. Wyróżniające się dzieci rekomendujemy na treningi pływackie do Włocławskiego Klubu Nurkowego Jacques na dużym basenie. 
Program zajęć obejmuje: 
oswajanie z wodą, gry i zabawy w wodzie, nauka pływania dzieci, gimnastyka korekcyjna, doskonalenie technik pływania - styl klasyczny (żabka), styl dowolny (kraul), styl grzbietowy oraz styl motylkowy (delfin)

UCZNIOWIE
Serdecznie zapraszamy uczniów wszystkich szkół na indywidualne lekcje pływania.
Nie ma nic przyjemniejszego niż relaks w wodzie po ciężkim dniu w szkole
Zajęcia prowadzimy na Basenie Portowym przy Fitness Klubie Od Nova. Zapraszamy na zajęcia indywidualne lub w małych grupach do 5 osób. Grupy tworzone są według Państwa życzeń. Najlepiej jeśli osoby pływające w jednej grupie posiadają porównywalne umiejętności.

MATURZYŚCI
Jesteś w maturalnej klasie i swoją przyszłość wiążesz ze sportem?
Planujesz dostać się na Akademię wychowania Fizycznego?
Jesteś mistrzem w innych dyscyplinach sportowych a niekoniecznie w pływaniu?
No cóż egzaminy trzeba zdać !
Zapraszamy przyszłych maturzystów na naukę oraz doskonalenie technik pływania w celu przygotowania do zdania egzaminu z pływania na AWF

Jeżeli jesteś zainteresowany nauką pływania, doskonaleniem styli pływackich lub treningami pływackimi dołącz do Nas już dziś!

 

  • Włocławskie Centrum Nurkowe Jacques 

    ul. Wysoka 12, 87-800 Włocławek

    Tel. +48 692 316 131 

    Tel. +48 664 377 300 

    wloclawskiecentrumnurkowe@wp.pl

Script logo
Napisz do nas